Site icon Fryzjer Mysłowice, studio fryzur Mysłowice, salon fryzjerski

.. Coś dla mężczyzn

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, wprowadziłyśmy usługę z której będzie mógł skorzystać każdy mężczyzna. Mamy nadzieję, że z przyjemnością będzie chciał oddać się w nasze ręce.

Nasz team zadba o jego włosy i zarost na najwyższym poziomie, podchodząc do każdej brody indywidualnie.

Golenie brzytwą, strzyżenie męskie, stylizacja zarostu i brody, kompresy czy pielęgnacja to tylko niektóre zabiegi, jakim może się poddać każdy mężczyzna odwiedzający nasze studio.

Jak przebiega tradycyjny zabieg golenia brzytwą?

Tradycyjny zabieg golenia brzytwą ma znamiona rytuału, kiedy Klient wygodnie rozsiądzie się na fotelu, zaczyna się nasz mały teatr. w pierwszej kolejności przygotowujmy skórę do zabiegu przez nałożenie kosmetyków zmiękczających zarost i ciepłego kompresu, który otwiera pory i pozwala się zrelaksować.

Następnie nakładamy na zarost warstwę piany i pewną ręką rozpoczynamy etap golenia brzytwą z jednorazowym ostrzem, co zapewnia bezpieczeństwo każdej ze stron.

Zwieńczeniem dzieła jest nałożenie na skórę kosmetyków łagodząco- nawilżających oraz zimnego kompresu zamykającego pory.

Pamiętajcie Panowie, że o klasie i stylu często decydują drobiazgi, dlatego dobrze ostrzyżone włosy i broda mówią o swoim właścicielu tyle samo, co schludne ubranie. Zadbany zarost i włosy są w dzisiejszych czasach symbolem szyku i elegancji, na który możesz sobie pozwolić…

Exit mobile version